URZĄD MIASTA POZNANIA - Tajemniczy Ogród

URZĄD MIASTA POZNANIA

Dotacja do czesnego w żłobkach w ramach otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań Miasta Poznania w obszarze „Działalność na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka”.

Nabór wniosków prowadzony jest przez portal www.nabor.pcss.pl Należy wskazać 1-3 placówek, którymi zainteresowani są rodzice. Wypełniony wniosek można zarejestrować w placówce pierwszego wyboru.

Dotacja przysługuje rodzicom odprowadzającym podatki w gminie Miasto Poznań. Do weryfikacji należy przedłożyć PITy rodziców z adresem poznańskim, za ubiegły okres rozliczeniowy, z potwierdzeniem złożenia.

W okresie od 1 marca 2021 roku do końca sierpnia 2022 roku w naszej placówce objętych dofinansowaniem jest 20 miejsc opieki. Czesne z wysokości 1250 zł dzięki dotacji 600 zł będzie obniżone dla rodziców objętych programem do 650 zł miesięcznie + koszty wyżywienia.

W sprawie czasu oczekiwania lub umawiania się na spotkanie w placówce prosimy o kontakt telefoniczny z odpowiednim wyprzedzeniem 601306064.